Avaleht
  Firmast
  Kontakt
  Valik töödest
  Teenused

Kontakt

Juhatuse esimees Olev Suuder olev@arc.ee
Tegevdirektor Jüri Kulasalu jyri@arc.ee
     
Pearaamatupidaja Eve Mander eve@arc.ee
Arhitekt Udo Tiirmaa udo@arc.ee
Arhitekt Jaanika Saar jaanika@arc.ee
Restauraator-projektijuht Arvi Soonsein arvi@arc.ee
Arhitekt Siiri Laanemaa siiri@arc.ee
Insener-konstruktor Paavo Valdre paavo@arc.ee
Sisekujundaja-restauraator Ruth Pärnoja ruth@arc.ee
Restauraator-projektijuht Mari Nõmmemaa mari@arc.ee
Eelarvestaja Rein Parts

rein@arc.ee

         

 

esita küsimus Saada E-mailile printerisõbralik versioon
viimati toimetatud: 19. 02. 2013. 12:48
seda artiklit vaadatud: 34335 korda
Tartu Tähtvere 4, Tel: 7 423 579, Fax: 7 441 657, e-post: arc@arc.ee ARC 2004 ©

muinsuskaitse järelevalve ehitusjärelevalve arhiivimaterjal projekteerimine värviuuringud fassaadi projekt restaureerimine maalingud muinsuskaitse ehitiste seadustamine sisekujundus ehituseelarve Projekt ekspertiis soojustamise projekt

projekteerimine, muinsuskaitse, sisekujundus, maalingud